Gyvenimas kartais pažeria netikėtumų, kurie peržengia turimų finansinių galimybių ribas. Dūžta būtini darbo įrankiai – kompiuteriai ar telefonai, reikia apmokėti privačias medicinos paslaugas. Arba pastebite už itin gerą kainą parduodamą svajonių automobilį, nusprendžiate susiremontuoti būstą, kad gyventi būtų komfortiškiau, pigiau išvykti atostogų ar iškelti svajonių vestuves. Kreditas gali padėti patenkinti atsiradusius poreikius greičiau, o išmokėti paskolą galima per kelerius metus, jau pasinaudojus finansine pagalba.

Specializuotas paskolų bankas „Fjord Bank“ teikia kreditus ir priima indėlius. Pinigai cirkuliuoja iš indėlininkų rankų besiskolinantiems. Dėl šios priežasties bankas gali pasiūlyti žemesnes palūkanas nei dauguma šalies greitųjų kreditų bendrovių, netaiko sutarties mokesčio. Patyrę banko konsultantai suteiks patarimų dėl paskolos dydžio, tačiau dėl to niekur vykti iš namų nereikia – paraiška kreditui pateikiama bei paskolos sutartis pasirašoma internetu. Beje, netaikomas joks sutarties mokestis. Jei jūsų finansinė situacija ateityje pagerės – galėsite paskolą išmokėti ir anksčiau bei sutaupyti dalį numatytų palūkanų.

Galite pasiskolinti nuo 1000 iki 20 000 eurų, ir šią sumą išmokėti per laikotarpį nuo 1-erių iki 7-erių metų. Gaukite kreditą naujam automobiliui įsigyti, svajonių atostogoms, seniai lauktam remontui ar tiesiog refinansuokite turime paskolą, kad ji kas mėnesį kainuotų mažiau. Specializuotame banke „Fjord Bank“ palūkanos prasideda nuo 2,7 %, mėnesinis administravimo mokestis yra 0,4 % nuo kredito sumos.

Kodėl šis bankas gali pasiūlyti mažas palūkanas? „Fjord Bank“ turi 2019-ais metais Europos centrinio banko suteiktą specializuoto paskolų banko licenciją, o bankai bei kredito unijos yra tos įstaigos, kurios gali priimti indėlius ir atitinkamai tai leidžia geromis sąlygomis teikti paskolas.

Portalo nerdwallet.com duomenimis, paskolų išdavimas internetu yra greičiausias būdas pasiskolinti, kai kredito prireikia greitai ir netikėtai. „Fjord Bank“ skolina asmenims, esantiems bent 21-erių metų amžiaus ir uždirbantiems ne mažiau nei 600 eurų atlyginimą.

Nežinote, kaip palyginti kelių kredito įstaigų pasiūlymus? Lyginkite metines paskolos palūkanas, taip pat įvertinkite, ar yra papildomų mokesčių. Pavyzdžiui, „Fjord Bank“ imant 3 000 € kreditą, sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma yra 5 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0,4 % (bet ne mažiau 7 €) nuo visos kredito sumos, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3668,86 €, o bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 14,45 %.