Telefono numeris+370 5 251 1181
twoDotsSmallAltText

Apie mus

apie mus

Specializuotas paskolų ir indėlių bankas

Mes – lietuviškas bankas, kurio būstinė yra Vilniuje, tačiau šaknys norvegiškos. Vieni pirmųjų Lietuvoje gavome Europos Centrinio Banko išduodą specializuoto banko licenciją, o aktyviai veikiame nuo 2021 metų pradžios.

Įkvėpti sėkmingo starto ir didelio klientų pasitikėjimo, 2022 metais pradėjome teikti paslaugas užsienyje: Vokietijos ir Ispanijoje pradėjome priimti terminuotus indėlius, Estijoje pradėjome teikti vartojimo paskolas. 2023 metais startavome Nyderlandų rinkoje.

Banko specializacija – vartojimo paskolos ir kreditai internetu, terminuotieji indėliai. Kad ir kokių planų turite, padėsime juos įgyvendinti: paskola kelionei ar buitinei technikai, keičiamai transporto priemonei arba tiesiog būsto remontui. Be to, refinansuojame paimtas paskolas ir kreditus, todėl padėsime sumažinti mėnesio įmoką arba pasiskolinti papildomai. Terminuotiesiems indėliams visada siūlome aukštas palūkanas. Jie apdrausti, o procesas – tiek paprastas ir patogus, kad indėlį lengvai padėsite neišėję iš namų.

Lengva, patogu ir greita. Tai – mūsų siekis nuo pirmos dienos. Sukūrėme tokį procesą, kad internetu paimti kreditą ar padėti indėlį būtų paprasta ir suprantama. Paraiškas priimame tik internetu, atsakymą pateikiame greitai ir neturėdami fizinių poskyrių siūlome labai geras sąlygas. Būdami šalia klientų lanksčiai reaguojame į jų lūkesčius, kurie keičiasi, ir pateikiame geriausią sprendimą, bet kartu stengiamės tiesiog žmogiškai patarti.

Kurkime sėkmės istorijas kartu!