Telefono numeris+370 5 251 1181

Apie mus

apie mus

Esame specializuotas paskolų ir indėlių bankas

Mes – lietuviškas bankas su būstine Vilniuje. Būdami šalia klientų galime greitai, lanksčiai reaguoti į besikeičiančią aplinką ar klientų lūkesčius ir pateikti geriausią sprendimą. Daugelis mūsų darbuotojų yra lietuviai, tačiau šaknys – norvegiškos. Banką įsteigė Svein Øvrebø, Joakim Mandorsson ir Stig Myrseth.

Mūsų specializacija – vartojimo paskolos ir kreditai internetu. Kad ir kokių planų turite, mes padėsime juos įgyvendinti: paskola kelionei ar buitinei technikai, gal planuojate keisti transporto priemonę ir reikia automobilio paskolos arba tiesiog norite atnaujinti būstą ir ketinate imti remonto paskolą. Be to, refinansuojame turimas paskolas ir kreditus, todėl galime padėti sumažinti mėnesio įmoką ar pasiskolinti papildomai.

„Fjord Bank“ taip pat priima ir terminuotus indėlius, kuriems visada siūlome aukštas palūkanas. Indėliai apdrausti, o procesas – tiek paprastas ir patogus, kad indėlį lengvai padėsite neišėję iš namų. 2022 metais pradėjome priimti ir Vokietijos gyventojų indėlius. 

Lengva, patogu ir greita. Tai – mūsų siekis nuo pirmos dienos. Procesą sukūrėme taip, kad internetu paimti kreditą ar padėti indėlį būtų paprasta ir suprantama. Paskolų ir indėlių paraiškas priimame tik internetu, todėl atsakymą pateikiame greitai ir neturėdami fizinių poskyrių pasiūlome labai geras sąlygas. Visada galite pasinaudoti paskolų ar indėlių skaičiuokle ir įvertinti sąlygas.

„Fjord Bank“ įsteigėme 2017 m. kovo mėnesį, o 2019 m. gruodžio mėnesį Europos centrinis bankas mums suteikė specializuoto banko licenciją. Esame Lietuvos Fintech startuolių bendruomėnės dalis.

Kurkime sėkmės istorijas kartu!