twoDotsSmallAltText

Apie mus

apie mus

Specializuotas paskolų ir indėlių bankas

Mes – lietuviškas bankas, kurio būstinė yra Vilniuje, tačiau šaknys norvegiškos. Vieni pirmųjų Lietuvoje gavome Europos Centrinio Banko išduotą specializuoto banko licenciją, o aktyviai veikiame nuo 2021 metų pradžios.

Įkvėpti sėkmingo starto ir didelio klientų pasitikėjimo, 2022 metais pradėjome teikti paslaugas užsienyje: Vokietijoje ir Ispanijoje pradėjome priimti terminuotus indėlius, Estijoje pradėjome teikti vartojimo paskolas. 2023 metais startavome Nyderlandų rinkoje.

Banko specializacija – vartojimo paskolos ir kreditai internetu, terminuotieji indėliai. Kad ir kokių planų turite, padėsime juos įgyvendinti: paskola kelionei ar buitinei technikai, keičiamai transporto priemonei arba tiesiog būsto remontui. Be to, refinansuojame paimtas paskolas ir kreditus, todėl padėsime sumažinti mėnesio įmoką arba pasiskolinti papildomai. Terminuotiesiems indėliams visada siūlome aukštas palūkanas. Jie apdrausti, o procesas – tiek paprastas ir patogus, kad indėlį lengvai padėsite neišėję iš namų.

Lengva, patogu ir greita. Tai – mūsų siekis nuo pirmos dienos. Sukūrėme tokį procesą, kad internetu paimti kreditą ar padėti indėlį būtų paprasta ir suprantama. Paraiškas priimame tik internetu, atsakymą pateikiame greitai ir neturėdami fizinių poskyrių siūlome labai geras sąlygas. Būdami šalia klientų lanksčiai reaguojame į jų lūkesčius, kurie keičiasi, ir pateikiame geriausią sprendimą, bet kartu stengiamės tiesiog žmogiškai patarti.

Kurkime sėkmės istorijas kartu!

twoDotsSmallAltText

Mes tausojame planetą

Už pinigus gali nusipirkti viską, išskyrus... naują planetą. Suprantame, kad Žemė – vieninteliai mūsų namai, todėl didelį dėmesį skiriame tvarumui, atsakingam vartojimui ir žaliesiems sprendimams.
sustainAlt1

Saugome medžius

Mylime medžius, todėl beveik visiškai atsisakėme popieriaus. Visi mūsų dokumentai pasirašomi ir saugomi elektroniniu formatu.
sustainAlt2

Mažiau plastiko

Mažiname nereikalingą plastiko vartojimą įvairiais būdais. Pavyzdžiui, renkamės čiaupo vandenį užuot gėrę iš plastikinių butelių.
sustainAlt3

Taupome energiją

Renkamės tvarius energijos vartojimo sprendimus: biuras A+ efektyvumo pastate, naudojame šviesą tik kai jos reikia ir energiją valdome išmaniai.
sustainAlt4

Rūšiuojame atliekas

Rūšiavimas privalo tapti kasdieniu įpročiu, kad gyventume švaresnėje ir sveikesnėje planetoje. Be jokių klausimų atsakingai rūšiuojame visas atliekas.