Prireikė pasiskolinti? Nelemtas įvykis apvertė dieną aukštyn kojomis ir finansinės pagalbos reikia čia ir dabar? Laimei, jog laikai, kai reikėdavo varstyti daugybės kredito įstaigų duris, rankose spaudžiant šūsnį dokumentų – jau praeityje. Šiandien paskolos išduodamos internetu, be to, pasirinkę „Fjord Bank“, atsakymą dėl kredito galite gauti vos per valandą, o pačią paskolą – tą pačią dieną.

Greita paskola internetu nereiškia didelių palūkanų „Fjord Bank“ nėra greitųjų kreditų bendrovė, todėl pinigų gavimo greitis nereiškia, jog jie bus paskolinti už keliasdešimt procentų siekiančias palūkanas.

Imant paskolą internetu asmens tapatybė patvirtinama mobiliuoju parašu, tačiau jei jo neturite – ne problema. Tapatybę taip pat galima patvirtinti suteikus svetainei prieigą užfiksuoti vaizdą. Po atsakymo iš „Fjord Bank“, paskolos sutartį taip pat galite pasirašyti niekur nevykdami – tam užtenka mobiliojo parašo, SMS žinutės arba „Smart-ID“.

Šio banko paskolos paraiška yra trumpa ir aiški – nurodote savo patirtį esamoje darbovietėje, kontaktus, turimus finansinius įsipareigojimus ir paskutiniame žingsnyje galite peržvelgti savo įvestų duomenų santrumpą bei pateikti paraišką. Tam užtrunkate iki dešimties minučių.

Paskolą gali gauti visi dirbantys ir pradelstų įsiskolinimų neturintys gyventojai, ne jaunesni nei 21 metų amžiaus, kurių atlyginimas siekia 500 eurų ir daugiau. Banko vertintojai galės jums pasiūlyti nedideles palūkanas, jei iki šiol tvarkingai dengėte turimus finansinius įsipareigojimus.

Kiek galite pasiskolinti? Kokia bus mėnesinė įmoka? Tai įvertinti leis paskolos skaičiuoklė. Priklausomai nuo jūsų finansinės situacijos, mėnesinės palūkanos gali būti vos 2,7 %, o sutarties mokestis šiame banke apskritai neegzistuoja.

Įsivertinkite, kokios sumos jums šią akimirką reikia – galite pasiskolinti net iki 25 000 eurų, tačiau banko konsultantai visuomet pataria skolintis tiek, kad ši paskola liktų nevaržančiu įsipareigojimu, bet ne sunkia finansine našta.

„Fjord Bank“ siekia būti jūsų finansų konsultantu, tad galite pasitikėti paskolų ekspertų kompetencija patariant įvairiais su paskolomis susijusiais klausimais – jie visada bus pasiekiami, nors ir virtualiu būdu.
Sutartį pasirašysite taip pat internetu ir greičiausiai jau tą pačią dieną gausite norimą sumą į savo sąskaitą.