Džiaugsmas paėmus paskolą su bendraskoliu

Paskola su bendraskoliu

Planuojantiems svarbų pirkinį, didelį remontą ar bendrą projektą paskola su partneriu, draugu ar tėvais leis pasiskolinti didesnę sumą ir įgyvendinti savo planus.

mėn.
  Apsaugoti
warning
Paskola neapsaugota
Preliminari mėnesio įmoka:

Pavyzdžiui, skolinantis 5 000 €, sutartį sudarant 48 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma – 4,5 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0,45 % (bet ne mažiau 7 €) nuo visos kredito sumos, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 6552,84 €, mėnesio įmoka – 136,52 €, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 14,88 %.

FjordBank logo

Apie „Fjord Bank“

Mes – lietuviškas bankas su būstine Vilniuje. Būdami šalia klientų galime greitai, lanksčiai reaguoti į besikeičiančią aplinką ar lūkesčius ir pateikti geriausią sprendimą.
affordableIconAltText
Visada fiksuotos palūkanos vos nuo 2,7 %
recommendIconAltText
9 iš 10 klientų mus rekomenduotų savo draugams
noFeeIconAltText
Jokio sutarties mokesčio
licenseIconAltText
Specializuoto banko licencija
targetIconAltText
Greita, paprasta ir viskas internetu
insuranceIconAltText
Galima apdrausti paskolų įmokas

Dideliems planams – didesnė paskola su bendraskoliu

Skolinantis kartu - galima didesnė paskolos suma

Suplanavus didesnį pirkinį, remontą arba kuriant bendra projektą, kartais neužtenka paskolos, kurią galite gauti vienas. Imdami paskolą su bendraskoliu pasiskolinkite tiek kiek Jums reikia.

Bendraskolį pasirinkite patys

Bendraskolis gali būti Jūsų gyvenimo partneris, draugas, vienas iš tėvų ar kitas giminaitis – Jūs patys pasirenkate su kuo norite įgyvendinti planus. Svarbiausia, kad abu su bendraskoliu gautumėte oficialias pajamas.

Geros paskolos sąlygos

Imant paskolą su bendraskoliu mažiname palūkanas - palūkanos šiuo metu yra nuo 2,7%! Konkretų pasiūlymą ir individualias paskolos sąlygas gausite užpildę paraišką ir pateikę visus reikiamus duomenis.

Netaikome sutarties mokesčio.

Imant paskolą su bendraskoliu netaikome sutarties mokesčio todėl mokėkite tik už pasiskolintus pinigus, ne vartojimo kredito paėmimą.

Paskola dar tą pačią dieną

Pasirašius kredito su bendraskoliu sutartį iki 13:30 pinigai į Jūsų sąskaitą gali būti išmokėti dar tą pačią dieną, o jei paskolos sutartis bus pasirašyta po darbo valandų pinigus gausite kitą darbo dieną.

Viskas paprasta ir patogu - tik keli mygtuko paspaudimai

Taupant Jūsų laiką, tapatybę patvirtinti ir sutartį pasirašyti galite tik nuotoliniu būdu. Sutartis yra pasiekiama internetu.

Lengva grąžinti

Paskolą galite grąžinti ir anksčiau laiko, atlikdami didesnes įmokas arba grąžinant paskolą vienu kartu. Tokiu atveju mokesčiai perskaičiuojami ir permoka dar labiau sumažėja.

Kita svarbi informacija

Imant paskolą su bendraskoliu abu pasirašo ant kredito sutarties ir tampa solidariai atsakingi už jos vykdymą.

Visa komunikacija vykdoma su paraiškos teikėju, tačiau, esant reikalui, gali būti įtraukiamas ir bendraskolis.

twoDotsSmallAltText

4 paprasti žingsniai norint gauti paskolą internetu

1
Užpildykite paskolos paraišką internetu.
connect
2
Gaukite vartojimo paskolos pasiūlymą.
connect
3
Pasirašykite paskolos sutartį Jums patogiu būdu.
connect
done
Paskola išmokėta į Jūsų sąskaitą!

Pagrindinės sąlygos:

 • Fiksuotų palūkanų norma nuo 2,7 %;
 • jokio sutarties mokesčio;
 • mėnesinis administravimo mokestis – 0,4 % sutarties sumos, bet ne mažiau kaip 7 Eur;
 • paskolos suma – iki 25 000 Eur;
 • paskolos laikotarpis – 12–84 mėn.;
 • paskoloms taikoma minimali BVKKMN – 7,4 %, maksimali BVKKMN – 47 %. Dydis priklauso nuo sumos ir asmeninio kreditingumo vertinimo.

Mes galime suteikti paskolą, jei abu bendraskoliai atitinka šiuos reikalavimus:

 • Jums 21-eri ar daugiau metų;
 • turite Lietuvos pilietybę ar leidimą nuolat gyventi Lietuvoje;
 • Jūsų grynosios oficialios mėnesio pajamos siekia bent 500 Eur;
 • dabartinėje darbovietėje yra gavę bent 4 atlyginimus;
 • iki šiol pareigingai vykdėte finansinius įsipareigojimus.

Skaičiuoklė gali padėti įvertinti norimą sumą ir mėnesinę įmoką, o tikslų pasiūlymą pateiksime kai užpildysite paskolos paraišką.

Kilo klausimų?

Patikrinkite dažnai užduodamus klausimus arba kreipkitės į mus telefonu +370 5 251 1181, el. paštu [email protected].

Dažnai užduodami klausimai

Kaip sudaryti sutartį?
arrowDownAltText

Paskolos sutartį galite sudaryti neišeidami iš namų, naudodami mobilųjį parašą, Smart-ID (kvalifikuotą) ar pasiūlymo sudaryti paskolos sutartį lange įvesdami Jums pateiktą specialų kodą po to, kai tiesioginio vaizdo perdavimo sesijos metu nustatoma Jūsų tapatybė.

Ar galiu grąžinti paskolą anksčiau, nei baigia galioti sutartis?
arrowDownAltText
 • Taip, Jūs galite bet kuriuo metu grąžinti visą arba dalį kredito anksčiau nustatyto termino, t. y. anksčiau nei numatyta kredito įmokų mokėjimo grafike. Norėdami anksčiau nustatyto termino grąžinti visą arba dalį kredito, Jūs turite užpildyti prašymą dėl vartojimo kredito grąžinimo anksčiau termino (prašymo formą rasite čia) ir pateikti ją el. paštu [email protected] ne vėliau kaip prieš 3 darbo dienas iki planuojamos išankstinio grąžinimo dienos.


  Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tam tikrais kredito ar jos dalies grąžinimo anksčiau nustatyto termino atvejais mes paprašysime sumokėti kompensaciją.


  Kompensaciją paprašysime sumokėti, jeigu Jūsų anksčiau nustatyto termino grąžinama kredito (ar jos dalies) suma viršija 2 320 EUR per bet kurį dvylikos mėnesių laikotarpį. Kompensacijos dydis yra lygus:
  1 procentui nuo anksčiau nustatyto termino grąžinamos kredito (ar jos dalies) sumos – kai laikotarpis nuo kredito (ar jos dalies) sumos grąžinimo anksčiau nustatyto termino dienos iki vartojimo kredito sutarties pabaigos dienos yra ilgesnis kaip vieneri metai; arba 
 • 0,5 procento nuo anksčiau nustatyto termino grąžinamos kredito (ar jos dalies) sumos – kai laikotarpis nuo kredito (ar jos dalies) sumos grąžinimo anksčiau nustatyto termino dienos iki vartojimo kredito sutarties pabaigos dienos yra trumpesnis kaip vieneri metai.
  Jeigu aukščiau nurodyta kompensacija yra didesnė nei priskaičiuotų palūkanų suma, kurią Jūs turėjote sumokėti įprastai vykdydami vartojimo kredito sutartį iki jos pabaigos dienos, tuomet mokėtinos kompensacijos dydis lygus iki vartojimo kredito sutarties pabaigos dienos apskaičiuotai palūkanų sumai.
Kokią kitą svarbią informaciją turėčiau žinoti, prieš pasirašydamas sutartį?
arrowDownAltText
 • Įsitikinkite, kad paskola – tinkamas sprendimas, atitinkantis Jūsų poreikius ir finansinę padėtį.
 • Prieš pasirašydami sutartį, atidžiai perskaitykite sutarties sąlygas. Jeigu kiltų klausimų arba reikėtų daugiau informacijos, nedelsdami susisiekite su mumis.
 • Gerai pagalvokite apie riziką, su kuria galite susidurti.
 • Atkreipkite dėmesį į tai, kad, susidūrus su finansiniais sunkumais, vėliau ateityje pasiskolinti bus daug sunkiau.
 • Pasirašę sutartį, dar kartą perskaitykite sąlygas. Taip įsitikinsite, kad tinkamai ir laiku vykdysite savo įsipareigojimus.
 • Tikime ilgalaike partneryste. Jeigu susidurtumėte su sunkumais vykdydami sutartinius įsipareigojimus, nedelsdami informuokite mus apie tai. Tai leis išvengti papildomų išlaidų ir bylinėjimosi.
 • Atidžiai skaitykite mūsų laiškus ir nedelsdami informuokite, jeigu pasikeistų Jūsų kontaktiniai duomenys.
Kur galima sužinoti paskolos likutį?
arrowDownAltText
Paskolos likutį galite matyti savo asmeninėje „Fjord Bank“ paskyroje, skiltyje „mokėjimų grafikas“. Be to, prireikus informaciją apie paskolos likutį galite sužinoti susisiekę su „Fjord Bank“ elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu +370 5 251 1181.
Ar galiu sumokėti kelias įmokas į priekį ir nemokėti kelis mėnesius?
arrowDownAltText
Deja, ne. Įnešus didesnę pinigų sumą, nei nurodyta mokėjimo grafike, atliekamas dalinis grąžinimas, t. y. sumažinamas kredito likutis ir perskaičiuojamas grafikas, sutrumpinant paskolos grąžinimo laikotarpį, tačiau kitą mėnesį vėl reikės pervesti įmoką. Mokėjimo grafiką visada galite rasti asmeninėje „Fjord Bank“ paskyroje („Savitarna“).
Ar galiu gauti paskolą jeigu dirbu užsienyje?
arrowDownAltText
Apgailestaujame, tačiau negalėsime suteikti paskolos.
Ar galiu gauti paskolą jeigu turiu skolų antstoliams?
arrowDownAltText
Apgailestaujame, tačiau negalėsime suteikti paskolos, jeigu jau mokate skolą antstoliams.
Ar galiu gauti paskolą?
arrowDownAltText
Tikslų atsakymą galime duoti tik įvertinę Jūsų situaciją (pajamas, įsipareigojimus), todėl kviečiame užpildyti paraišką. Užpildžius paraišką bei įvertinus Jūsų finansinius duomenis susisieksime.
twoDotsSmallAltText

Žiniasklaida apie mus

delfi
15min
lrytas
verslo_zinios
lrt
twoDotsSmallAltText

Turite klausimų?

Kreipkitės telefonu
arba rašykite
questionsImgAltText