Gyvenimas kartais pažeria netikėtumų, kurie peržengia turimų finansinių galimybių ribas. Dūžta būtini darbo įrankiai – kompiuteriai ar telefonai, reikia apmokėti privačias medicinos paslaugas. Arba pastebite už itin gerą kainą parduodamą svajonių automobilį, nusprendžiate susiremontuoti būstą, kad gyventi būtų komfortiškiau, pigiau išvykti atostogų ar iškelti svajonių vestuves. Kreditas internetu gali padėti patenkinti atsiradusius poreikius greičiau, o išmokėti vartojimo kreditą galima per kelerius metus, jau pasinaudojus finansine pagalba.

Specializuotas paskolų bankas „Fjord Bank“ teikia kreditus internetu ir priima indėlius. Pinigai cirkuliuoja iš indėlininkų rankų besiskolinantiems. Dėl šios priežasties bankas gali pasiūlyti žemesnes palūkanas nei dauguma šalies greitųjų kreditų bendrovių, be to netaikome sutarties mokesčio. Patyrę banko konsultantai suteiks patarimų dėl kredito dydžio, tačiau dėl to niekur vykti iš namų nereikia – paraiška vartojimo kreditui pateikiama bei kredito sutartis pasirašoma internetu. Beje, netaikomas joks kredito sutarties mokestis. Jei jūsų finansinė situacija ateityje pagerės – galėsite kreditą išmokėti ir anksčiau bei sutaupyti dalį numatytų palūkanų.

Galite pasiskolinti nuo 600 iki 25 000 eurų, ir šią sumą išmokėti per laikotarpį nuo 1-erių iki 7-erių metų. Gaukite kreditą naujam automobiliui įsigyti, svajonių atostogoms, seniai lauktam remontui ar tiesiog refinansuokite turime paskolą, kad ji kas mėnesį kainuotų mažiau. Specializuotame banke „Fjord Bank“ kreditai nebrangūs, palūkanos prasideda vos nuo 2,7 %, mėnesinis administravimo mokestis yra 0,4 % nuo kredito sumos.

Kodėl šis bankas gali pasiūlyti mažas palūkanas? „Fjord Bank“ turi 2019-ais metais Europos centrinio banko suteiktą specializuoto paskolų banko licenciją, todėl gali priimti indėlius ir atitinkamai tai leidžia geromis sąlygomis teikti kreditus.

Portalo nerdwallet.com duomenimis, kreditai internetu yra greičiausias būdas pasiskolinti, kai vartojimo kredito prireikia greitai ir netikėtai. „Fjord Bank“ skolina asmenims, esantiems bent 21-erių metų amžiaus ir uždirbantiems ne mažiau nei 500 eurų atlyginimą.

Nežinote, kaip palyginti kelių kredito įstaigų pasiūlymus? Lyginkite metines kredito palūkanas, taip pat įvertinkite, ar yra papildomų mokesčių. Pavyzdžiui, „Fjord Bank“ imant 3 000 € kreditą, sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma yra 5 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0,4 % (bet ne mažiau 7 €) nuo visos kredito sumos, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3668,86 €, o bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 14,45 %.