Kartais ilgai tarnavęs automobilis sugenda nepataisomai, finansiškai nepasiruošus naujam tokio masto pirkiniui. Liūdnesniais atvejais – naujo automobilio įsigijimą paspartina kiti vairuotojai ir eismo įvykis, geresniais – netikėtai pastebėtas norimo automobilio pardavimo skelbimas už retai pasitaikančią kainą. Automobilis – vienas stambiausių pirkinių po būsto. Minėtais atvejais greičiau įsigyti transporto priemonę gali padėti kreditas automobiliui.

Automobilis, jo patvarumas ir taupumas lemia ir būsimas išlaidas keleriems metams į priekį, todėl į naują automobilį verta investuoti tiek, kad ateityje jis nedegintų ne tik pernelyg daug degalų, bet ir nervų ląstelių. Taip pat verta paskaičiuoti, ar turimas automobilis nesiurbia per daug, jei vis dažniau tenka jį pristatyti į autoservisą. Galbūt tiek, kiek išleidžiate dabartinio automobilio remontui, galėtumėte išleisti naujo automobilio mėnesinei kredito įmokai?

Šiandien daugumai žmonių automobilis yra ir darbo priemonė – todėl jis privalo būti patikimas ir leisti greitai pasiekti klientus. Greičiausiai todėl automobilis yra vienas dažniausių tikslų, kuriam lietuviai skolinasi. Vidutinė šiam tikslui pasiskolinama suma – 2500 eurų.

Kreditą automobiliui gali išduoti specializuotas paskolų bankas „Fjord Bank“ – iš klientų nereikalaujama jokio sutarties mokesčio, „Kasko“ draudimo ar automobilio įkeitimo. Paskola automobiliui gali siekti nuo 600 iki 25 000 eurų, o išmokėti ją galite per laikotarpį nuo 12 iki 84-rių mėnesių (7-erių metų).
Aktualu rinktis tokį paskolos laikotarpį, kad kasmėnesinė kredito įmoka nekeltų papildomo streso. Galiausiai bankas leidžia paskolą grąžinti anksčiau, nei numatyta kredito sutartyje, sutaupant dalį palūkanų.

Bankas paraiškas kreditui duoti priima internetu, tad naujo automobilio paieškų šurmulyje nereikia eikvoti papildomo laiko kelionei į banko skyrių. Prireikus kreditas išmokamas itin greitai – sprendimas gali būti priimtas per valandą nuo paraiškos registravimo. Dar vienas privalumas – jums nereikia pradinio įnašo – „Fjord Bank“ gali padengti visą 100 % įsigyjamo automobilio vertės. Taigi, jei pastebėjote nusižiūrėtą automobilį už gerą kainą, tačiau dar net nepradėjote jam taupyti – kreditas automobiliui gali suteikti galimybę jį įsigyti.

Taip pat specializuotas bankas siūlo patrauklias kreditų palūkanas – vos nuo 2,7 %.