Greitieji kreditai daugeliui asocijuojasi su didelėmis palūkanomis. Tačiau šiandien, rinkoje atsiradus didesnei finansines paslaugas teikiančių įmonių įvairovei, greitasis kreditas jau nereiškia keliasdešimt procentų siekiančių palūkanų – tai tiesiog reiškia vieną greičiausių būdų sulaukti finansinės pagalbos, kai jos prireikia netikėtai. Greičiausiai kreditą gausite pateikę paraišką internetu, nuotoliniu būdu.

„Fjord Bank“ yra specializuotas paskolų bankas, priimantis kreditų paraiškas internetu ir galintis pateikti atsakymą dėl kredito išdavimo per valandą, o pinigus išmokėti – tą pačią dieną, kai jų paprašėte. Paskolų paraiškos priimamos iki 22 valandos kasdien, internetu. Jas užpildysite vos per kelias minutes, pagrindinė informacija, kurią turėsite pateikti – tai jūsų duomenys, darbo pobūdis ir jau turimi finansiniai įsipareigojimai.

Kredito sutartis pasirašoma naudojantis mobiliuoju parašu, SMS žinute ar „Smart-ID“ įrankiu.

Tad nutikus netikėtumui, kai skubiai prireikia lėšų ar pasiryžus stambesniam pirkiniui, kuris pavers gyvenimą paprastesniu, verta kreiptis į specializuotą banką – čia vartojimo kredito palūkanos prasideda nuo 2,7 %. Be to, šiame banke netaikomas sutarties sudarymo mokestis.

Kokiam laikotarpiui imti suplanuotą paskolą padeda apsispręsti patogi paskolos skaičiuoklė

„Fjord Bank“ turi specializuoto banko licenciją, taigi, yra griežčiau prižiūrimas institucijų nei greitųjų kreditų bendrovės. Čia dirbantys paskolų ekspertai pasiruošę sparčiai peržiūrėti jūsų paraišką ir priimti sprendimą. Nors bendraujama nuotoliniu būdu, atsakymo neteks laukti, taip pat visuomet galite sulaukti nuoširdaus patarimo dėl paskolos sąlygų, sumos, laikotarpio.

„Fjord Bank“ leidžia ir refinansuoti buvusias paskolas su didelėmis palūkanomis – klientų patirtis rodo, kad palūkanas galima stipriai sumažinti, stipriai nekeičiant kitų pagrindinių paskolos sąlygų.

Suteikiamo kredito suma gali siekti nuo 600 iki 25 000 eurų, o laikotarpis – iki 7-erių metų. Kreditą galite gauti tuo atveju, jei esamoje darbovietėje gavote 4 atlyginimus ir jūsų pajamos siekia bent 500 eurų. Taip pat jūsų kredito istorijoje neturėtų būti pradelstų mokėti ankstesnių paskolų įmokų – kai jos pradelsiamos ilgiau nei kelis mėnesius.