Norite pirkti automobilį, daryti namų remontą ar pakeliauti, tačiau dabar neturite reikiamos pinigų sumos? Galima taupyti ir atidėti svajones arba rinktis greitą ir pigią „Fjord Bank“ paskolą. Džiaugtis savo pirkiniu galėsite iš karto, o paskolą atiduosite per jums tinkamą laikotarpį. „Fjord Bank“ pigiausia paskola – tik su 2,7 % palūkanomis ir jokio sutarties mokesčio!

Kas gali gauti pigią paskolą?

Norėdami gauti pigią „Fjord Bank“ paskolą turite atitikti tam tikrus kriterijus. Paskolą gauti gali asmenys ne jaunesni nei 21 metų amžiaus, turintys Lietuvos pilietybę arba nuolatinį leidimą gyventi šalyje. Dabartinėje savo darbovietėje asmuo turi būti išdirbęs ne mažiau kaip 4 mėnesius, o grynosios mėnesio pajamos turi siekti ne mažiau 600 Eur. Šie reikalavimai apsaugo nuo skolinimosi nemokius asmenis, todėl „Fjord Bank“ paskola yra ne tik pigi, bet ir saugi.

Svarbu žinoti, kad norintiems skolintis didesnę sumą dėl paskolos galima kreiptis kartu su sutuoktiniu. Jei pildydami duomenis internetu nurodysite ir sutuoktinio informaciją, vertinant paraišką bus skaičiuojamos abiejų sutuoktinių pajamos. Tai leidžia gauti maksimalią galimą paskolą.

Kiek turėsiu atiduoti palūkanų?

Pigi „Fjord Bank“ paskola tikrai nepaplonins kišenės, nes palūkanos siekia vos 2,7 %, be to nereikia mokėti sutarties mokesčio. Maksimali įmanoma paskola – net 25 tūkst. Eur. Jei norite sužinoti, kiek kas mėnesį turėsite sumokėti atiduodami paskolą, pasinaudokite skaičiuokle „Fjord Bank“ interneto svetainėje. Šis patogus įrankis padės sužinoti preliminarią mėnesio įmoką jūsų pasirinktam laikotarpiui pagal atitinkamą sumą.

Kaip gauti pigią paskolą?

Pigią paskolą „Fjord Bank“ gausite keliais mygtuko paspaudimais. Tai iš tiesų paprastas ir greitas procesas. Jums nereikės vykti į banką, stovėti eilėse ar pildyti sudėtingas paraiškas. Viskas, ką turite padaryti – tai „Fjord Bank“ internetinėje svetainėje užpildyti paprastą ir trumpą paraiškos formą. Patvirtinti tapatybe galėsite nuotoliniu būdu. Viskas – belieka palaukti kelias valandas, kol gausite savo paraiškos įvertinimą. Jei jis teigiamas, nuotoliniu būdu pasirašysite sutartį ir jau tą pačią dieną galėsite sulaukti pinigų savo banko sąskaitoje.

Dabar galite džiaugtis savo svajonių pirkiniu, automobiliu ar kelione, o pinigų grąžinti skubėti nereikės. Paskolos atidavimo terminas – net iki 84 mėn. Žinoma, pasikeitus finansinei situacijai visuomet galite paskolą grąžinti anksčiau.