Gauti paskolą – ilgas, sudėtingas ir varginantis procesas? Pamirškite! Greita paskola „Fjord Banke“ tetruks vos keletą valandų, o pinigai jūsų kortelėje gali atsidurti jau tą pačią dieną. Jums nereikės vykti į banką, pildyti paraiškų ir laukti atsakymo. Viską atlikti galėsite internetu greitai ir paprastai. Vos keturių žingsnių greitos paskolos sistema nesukels jokių rūpesčių. Ką jums reikės padaryti?

  • Užpildyti paskolos paraišką internete
  • Patvirtinti tapatybę nuotoliniu būdu
  • Sulaukti mūsų pasiūlymo
  • Pasirašyti sutartį internetu

„Fjord Bank“ paskola yra iš tiesų greita! Nesudėtingai ir lengvai užpildysite paraišką vos per kelias minutes. Galėsite naudotis visomis populiariausiomis identifikavimo priemonėmis (Smart ID, mobiliuoju parašu, 1 cento pavedimu ar videoidentifikacija). Nuo paraiškos pateikimo ne daugiau kaip per valandą pateiksime jums pasiūlymą. O paskolos savo sąskaitoje galite sulaukti jau tą pačią dieną.

Greitai gaukite bet kokią paskolą: vartojimo, paskolą automobiliui, būsto remontui ar pasinaudokite refinansavimo paslauga. Preliminarią mėnesio įmoką galite sužinoti pasinaudoję skaičiuokle „Fjord Bank“ interneto svetainėje. Greita paskola „Fjord Bank“ siekia iki 25 tūkst. Eur.

„Fjord Bank“ siūlo itin palankias paskolos sąlygas – jokio sutarties mokesčio, palūkanos vos nuo 2,7 %.

Paskolos atidavimo terminas – nuo 12 iki net 84 mėn. Toks ilgas atidavimo terminas leis beveik nejausti paskolos naštos savo finansams. Tačiau visuomet galite grąžinti paskola ir anksčiau numatyto termino. Jei norite anksčiau laiko grąžinti ne visą paskolą, o tik dalį jos, dalinis grąžinimas padės sutrumpinti paskolos atidavimo laikotarpį.

Kokie asmenys gali pasinaudoti greita paskola „Fjord Banke“? Visų pirma jūs turite būti ne jaunesni nei 21 metų amžiaus ir turėti Lietuvos pilietybę ar nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje. Taip pat privalu būti išdirbus dabartinėje darbovietėje bent 4 mėnesius. Mėnesio grynosios oficialios pajamos turi siekti ne mažiau 500 Eur. Jei atitinkate šiuos kriterijus, galite drąsiai kreiptis dėl greitos ir patogios „Fjord Bank“ paskolos.

Primename, kad norintiems gauti maksimalaus dydžio paskolą ir turintiems šeimą, verta kreiptis į banką kartu su sutuoktiniu (pildant duomenis internetu nurodyti jo informaciją). Tuomet vertinant paraišką bus skaičiuojamos abiejų sutuoktinių pajamos ir bus galima gauti didesnę paskolą.

Greita paskola „Fjord Banke“ – tai paprastas ir užtikrintas sprendimas prireikus finansinės paspirties. Esame solidūs, specializuoto banko licenciją turintys partneriai, kuriais galite pasitikėti.