Sakoma, jog taupyti geriausia turint tikslą, o kas gali būti saldžiau už ilgai (šįkart – tikrai labai ilgai!) lauktas atostogas. Tačiau kartais paskutinės minutės pasiūlymas ar pigūs lėktuvo bilietai į svajonėse besisukančią šalį atskrieja greičiau, nei spėjame sutaupyti kelionei. O gal kaip tik vos už kelių šimtų kilometrų vyksta mylimiausio atlikėjo koncertas? Ar įspūdingas tūkstantinis muzikos festivalis? Tokiais neapibrėžtais laikais, kol nėra apribojimų aplankyti konkrečią šalį, neverta praleisti progos, jei išties ilgai svajojote apie būtent tą kryptį. Radę saldų kelionės pasiūlymą pasinaudokite paskola kelionei.

„Fjord Bank“ suteikia paskolas kelionėms ir jų palūkanos prasideda vos nuo 2,7 %. Šis bankas su klientais operatyviai bendrauja internetu ir sprendimą dėl paskolos priima per valandą, todėl pateikę paraišką jau galite skubėti krautis lagamino.

Specializuotas paskolų bankas „Fjord Bank“ teikia tik indėlių ir paskolų paslaugas – dėl šios priežasties gali pasiūlyti mažesnes palūkanas, taip pat netaiko sutarties mokesčio. Mėnesinis sutarties administravimo mokestis yra vos 0,4 % paskolos vertės.

Priklausomai, ar jūsų svajonių šalis – tolima, ar artimesnė, galite rinktis tiek trumpalaikę (12 mėnesių), tiek ilgalaikę (84 mėnesių) paskolą kelionei ir skolintis nuo 600 iki 25 000 eurų.

Kredito paraiška pildoma ir sutartis pasirašoma internetu – tai sutaupo galybę „Fjord Bank“ klientų laiko, nes ruošiantis kelionei ir taip apstu malonių rūpesčių. Tačiau bendraudami su konsultantais visuomet jausite, kad galite gauti objektyvų patarimą – kiek ir kokiam laikotarpiui optimaliausia pasiskolinti.

Kai kuriais atvejais galite paimti paskolą kelionei net ir turėdami pakankamai lėšų lėktuvo bilietams, pragyvenimui ir viešbučiui, tačiau tiesiog apsidrausdami, kad keliaujant nepritrūks lėšų, kad galėsite mėgautis atostogomis ir aplankyti netikėtai aptiktus mokamus objektus nesikrimsdami, kad esate čia pat, bet negalite sau to leisti. Jei pasiskolintų pinigų nepanaudosite – tai nėra bėda, nes paskolą galite grąžinti per artimiausią mėnesį ir sumokėti tik simbolinį mokestį. Taip pat galite ją grąžinti anksčiau, nei iš pradžių suplanavote.

Sakoma, kad kelionė gali suteikti idėjų naujiems projektams, motyvacijos tęsti darbus, laiko apmąstyti, ar tikrai darote tai, kas suteikia jūsų gyvenimui prasmę. Kartais atostogų prireikia čia ir dabar – nesikankinkite ir pasinaudokite „Fjord Bank“ suteikiamomis galimybėmis gauti paskolą kelionei.