loanRefinancingHeroImgAltText

Refinansavimas

Lengvai sumažinkite įmokas perkeldami paskolas ir kreditus į „Fjord Bank“. Jokio sutarties mokesčio, o palūkanos – vos nuo 2,7 %. Patarsime ir pakonsultuosime, nesidrovėkite skambinti!

mėn.
  Apsaugoti
warning
Paskola neapsaugota
Preliminari mėnesio įmoka:

Pavyzdžiui, skolinantis 5 000 €, sutartį sudarant 48 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma – 4,5 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0,45 % (bet ne mažiau 7 €) nuo visos kredito sumos, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 6552,84 €, mėnesio įmoka – 136,52 €, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 14,88 %.

FjordBank logo

Apie „Fjord Bank“

Mes – lietuviškas bankas su būstine Vilniuje. Būdami šalia klientų galime greitai, lanksčiai reaguoti į besikeičiančią aplinką ar lūkesčius ir pateikti geriausią sprendimą.
affordableIconAltText
Visada fiksuotos palūkanos vos nuo 2,7 %
recommendIconAltText
9 iš 10 klientų mus rekomenduotų savo draugams
noFeeIconAltText
Jokio sutarties mokesčio
licenseIconAltText
Specializuoto banko licencija
targetIconAltText
Greita, paprasta ir viskas internetu
insuranceIconAltText
Galima apdrausti paskolų įmokas

Sužinokite, kaip sumažės Jūsų išlaidos, jei perkelsite savo įsipareigojimus į „Fjord Bank“

Kodėl verta refinansuoti su „Fjord Bank“?

Geresnės sąlygos

Esame specializuotas paskolų bankas, todėl galime pasiūlyti mažesnes palūkanas nei daugelis greitųjų kreditų ar paskolų bendrovių. Įvertinę Jūsų situaciją pateiksime geriausią sprendimą paskoloms refinansuoti ir greičiausiai galėsite sutaupyti. Šiuo metu pas mus taikomos palūkanos nuo 2,7 %, be to, nėra jokio sutarties mokesčio.

Kliento pavyzdys: asmuo atėjo turėdamas 10 100 € paskolą, jo kasmėnesinė įmoka buvo 249 €. Paskolą perkėlus į banką „Fjord Bank“, įmoką pavyko sumažinti iki 198 € per mėnesį ir nors paskolos terminas kiek prasitęsė, bendra suma, kurią žmogus per visą laikotarpį sumokės bankui, sumažėjo maždaug 3000 €.

Galimybė pasiskolinti papildomai

Paskolos refinansavimas ne tik gali sumažinti mėnesio įmoką, bet ir leisti pasiskolinti papildomą pinigų sumą Jūsų poreikiams. Besikonsultuodami su klientų aptarnavimo specialistėmis išsakykite savo poreikius ir mes pasistengsime pateikti geriausią sprendimą.

Kliento pavyzdys: asmuo buvo pasiskolinęs 8000 €, apie 1000 € jau buvo išmokėjęs, tačiau prireikė papildomų pinigų. Sutarėme refinansuoti paskolą, pridėjome papildomai 2 900 €, jo paskolos įmoka nepasikeitė, o ir paskolos laikotarpis buvo toks, kokiam jis skolinosi iš pat pradžių – 60 mėnesių arba 5-eri metai. 

Kelių kreditų sujungimas į vieną

Refinansuoti paskolas verta ir dėl to, kad galima sujungti kelias paskolas į vieną. Taip nereikės mokėti kelis kartus per mėnesį, tiesiog patogiai sumokėsite vieną įmoką. Sutaupysite laiko ir pinigų.

Ką svarbu žinoti:

Paskolų refinansavimas trunka šiek tiek ilgiau nei įprastos paskolos išdavimas, todėl užpildžius paraišką būtų prasminga iš esamų kreditorių iš karto susirinkti informaciją apie įsipareigojimų likutį. Ši informacija bus reikalinga, kai paskambins mūsų klientų aptarnavimo specialistės.

Net jei ir nelabai keblu mokėti įmokas, vis tiek verta patikrinti, ar galėtumėte sutaupyti, nes gyvenimo situacija keičiasi – gal pakeitėte darbą, išmokėjote dalį įsipareigojimų, sumokėjote seną skolą ir Jūsų kredito vertinimas pagerėjo, todėl kreditų refinansavimas gali būti puikus sprendimas mėnesio įmokai sumažinti.

Jei nesate tikri ką reikia daryti norint refinansuoti kreditus ar paskolas visada galite susisiekti ir mes patarsime bei pakonsultuosime telefonu +370 5 251 1181 ar el. paštu [email protected].

twoDotsSmallAltText

4 paprasti žingsniai norint gauti paskolą internetu

1
Užpildykite paskolos paraišką internetu.
connect
2
Gaukite vartojimo paskolos pasiūlymą.
connect
3
Pasirašykite paskolos sutartį Jums patogiu būdu.
connect
done
Paskola išmokėta į Jūsų sąskaitą!

Pagrindinės sąlygos:

 • Palūkanų norma nuo 2,7 %;
 • jokio sutarties mokesčio;
 • mėnesinis administravimo mokestis – 0,45 % sutarties sumos, bet ne mažiau kaip 7 Eur;
 • paskolos suma – iki 25 000 Eur;
 • paskolos laikotarpis – 12–84 mėn.;
 • paskoloms taikoma minimali BVKKMN – 7,4 %, maksimali BVKKMN – 36,15 %. Dydis priklauso nuo sumos ir asmeninio kreditingumo vertinimo.

Mes galime Jums suteikti paskolą, jei:

 • Jūsų grynosios oficialios mėnesio pajamos siekia bent 500 Eur;
 • dabartinėje darbovietėje gavote bent 4 atlyginimus;
 • turite Lietuvos pilietybę ar leidimą nuolat gyventi Lietuvoje.

Neradote visų atsakymų?

Patikrinkite dažnai užduodamus klausimus!

Dažnai užduodami klausimai

Kaip sudaryti sutartį?
arrowDownAltText
Paskolos sutartį galite sudaryti neišeidami iš namų, naudodami mobilujį parašą, Smart-ID (kvalifikuotą) ar pasiūlymo sudaryti paskolos sutartį lange įvesdami Jums pateiktą specialų kodą po to, kai tiesioginio vaizdo perdavimo sesijos metu nustatoma Jūsų tapatybė.
Ar galiu grąžinti paskolą anksčiau, nei baigia galioti sutartis?
arrowDownAltText
 • Taip, Jūs galite bet kuriuo metu grąžinti visą arba dalį kredito anksčiau nustatyto termino, t. y. anksčiau nei numatyta kredito įmokų mokėjimo grafike. Norėdami anksčiau nustatyto termino grąžinti visą arba dalį kredito, Jūs turite užpildyti prašymą dėl vartojimo kredito grąžinimo anksčiau termino (prašymo formą rasite čia) ir pateikti ją el. paštu [email protected] ne vėliau kaip prieš 3 darbo dienas iki planuojamos išankstinio grąžinimo dienos.


  Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tam tikrais kredito ar jos dalies grąžinimo anksčiau nustatyto termino atvejais mes paprašysime sumokėti kompensaciją.


  Kompensaciją paprašysime sumokėti, jeigu Jūsų anksčiau nustatyto termino grąžinama kredito (ar jos dalies) suma viršija 2 320 EUR per bet kurį dvylikos mėnesių laikotarpį. Kompensacijos dydis yra lygus:
  1 procentui nuo anksčiau nustatyto termino grąžinamos kredito (ar jos dalies) sumos – kai laikotarpis nuo kredito (ar jos dalies) sumos grąžinimo anksčiau nustatyto termino dienos iki vartojimo kredito sutarties pabaigos dienos yra ilgesnis kaip vieneri metai; arba 
 • 0,5 procento nuo anksčiau nustatyto termino grąžinamos kredito (ar jos dalies) sumos – kai laikotarpis nuo kredito (ar jos dalies) sumos grąžinimo anksčiau nustatyto termino dienos iki vartojimo kredito sutarties pabaigos dienos yra trumpesnis kaip vieneri metai.
  Jeigu aukščiau nurodyta kompensacija yra didesnė nei priskaičiuotų palūkanų suma, kurią Jūs turėjote sumokėti įprastai vykdydami vartojimo kredito sutartį iki jos pabaigos dienos, tuomet mokėtinos kompensacijos dydis lygus iki vartojimo kredito sutarties pabaigos dienos apskaičiuotai palūkanų sumai.
Kokią kitą svarbią informaciją turėčiau žinoti, prieš pasirašydamas sutartį?
arrowDownAltText
 • Įsitikinkite, kad paskola – tinkamas sprendimas, atitinkantis Jūsų poreikius ir finansinę padėtį.
 • Prieš pasirašydami sutartį, atidžiai perskaitykite sutarties sąlygas. Jeigu kiltų klausimų arba reikėtų daugiau informacijos, nedelsdami susisiekite su mumis.
 • Gerai pagalvokite apie riziką, su kuria galite susidurti.
 • Atkreipkite dėmesį į tai, kad, susidūrus su finansiniais sunkumais, vėliau ateityje pasiskolinti bus daug sunkiau.
 • Pasirašę sutartį, dar kartą perskaitykite sąlygas. Taip įsitikinsite, kad tinkamai ir laiku vykdysite savo įsipareigojimus.
 • Tikime ilgalaike partneryste. Jeigu susidurtumėte su sunkumais vykdydami sutartinius įsipareigojimus, nedelsdami informuokite mus apie tai. Tai leis išvengti papildomų išlaidų ir bylinėjimosi.
 • Atidžiai skaitykite mūsų laiškus ir nedelsdami informuokite, jeigu pasikeistų Jūsų kontaktiniai duomenys.
Kur galima sužinoti paskolos likutį?
arrowDownAltText
Paskolos likutį galite matyti savo asmeninėje „Fjord Bank“ paskyroje, skiltyje „mokėjimų grafikas“. Be to, prireikus informaciją apie paskolos likutį galite sužinoti susisiekę su „Fjord Bank“ elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu +370 5 251 1181.
Ar galiu sumokėti kelias įmokas į priekį ir nemokėti kelis mėnesius?
arrowDownAltText
Deja, ne. Įnešus didesnę pinigų sumą, nei nurodyta mokėjimo grafike, atliekamas dalinis grąžinimas, t. y. sumažinamas kredito likutis ir perskaičiuojamas grafikas, sutrumpinant paskolos grąžinimo laikotarpį, tačiau kitą mėnesį vėl reikės pervesti įmoką. Mokėjimo grafiką visada galite rasti asmeninėje „Fjord Bank“ paskyroje („Savitarna“).
Ar galiu gauti paskolą jeigu dirbu užsienyje?
arrowDownAltText
Apgailestaujame, tačiau negalėsime suteikti paskolos.
Ar galiu gauti paskolą jeigu turiu skolų antstoliams?
arrowDownAltText
Apgailestaujame, tačiau negalėsime suteikti paskolos, jeigu jau mokate skolą antstoliams.
Ar galiu gauti paskolą?
arrowDownAltText
Tikslų atsakymą galime duoti tik įvertinę Jūsų situaciją (pajamas, įsipareigojimus), todėl kviečiame užpildyti paraišką. Užpildžius paraišką bei įvertinus Jūsų finansinius duomenis susisieksime.
twoDotsSmallAltText

Žiniasklaida apie mus

delfi
15min
lrytas
verslo_zinios
lrt
twoDotsSmallAltText

Turite klausimų?

Kreipkitės telefonu
arba rašykite
questionsImgAltText