Telefono numeris+370 5 251 1181
loanRefinancingHeroImgAltText

Refinansavimas

Lengvai sumažinkite įmokas perkeldami paskolas ir kreditus į „Fjord Bank“. Jokio sutarties mokesčio, o palūkanos – vos nuo 2,7 %. Patarsime ir pakonsultuosime, nesidrovėkite skambinti!

Vartojimo paskola
Paskola automobiliui
Paskola būsto remontui
Refinansavimas
mėn.
Preliminari mėnesio įmoka:

Pavyzdžiui, skolinantis 5 000 €, sutartį sudarant 48 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma – 5 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0,4 % (bet ne mažiau 7 €) nuo visos kredito sumos, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 6487,03 €, mėnesio įmoka – 135,15 €, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 14,26 %. 

affordableIconAltText

Visada fiksuotos palūkanos vos nuo 2,7 %

noFeeIconAltText

Jokio sutarties mokesčio

licenseIconAltText

Specializuoto banko licencija

recommendIconAltText

9 iš 10 klientų mus rekomenduotų savo draugams

targetIconAltText

Greita, paprasta ir viskas internetu

Sužinokite, kaip sumažės Jūsų išlaidos, jei perkelsite savo įsipareigojimus į „Fjord Bank“

Kodėl verta refinansuoti su „Fjord Bank“?

Geresnės sąlygos

Esame specializuotas paskolų bankas, todėl galime pasiūlyti mažesnes palūkanas nei daugelis greitųjų kreditų ar paskolų bendrovių. Įvertinę Jūsų situaciją pateiksime geriausią sprendimą paskoloms refinansuoti ir greičiausiai galėsite sutaupyti. Šiuo metu pas mus taikomos palūkanos nuo 2,7 %, be to, nėra jokio sutarties mokesčio.

Kliento pavyzdys: asmuo atėjo turėdamas 10 100 € paskolą, jo kasmėnesinė įmoka buvo 249 €. Paskolą perkėlus į banką „Fjord Bank“, įmoką pavyko sumažinti iki 198 € per mėnesį ir nors paskolos terminas kiek prasitęsė, bendra suma, kurią žmogus per visą laikotarpį sumokės bankui, sumažėjo maždaug 3000 €.

Galimybė pasiskolinti papildomai

Paskolos refinansavimas ne tik gali sumažinti mėnesio įmoką, bet ir leisti pasiskolinti papildomą pinigų sumą Jūsų poreikiams. Besikonsultuodami su klientų aptarnavimo specialistėmis išsakykite savo poreikius ir mes pasistengsime pateikti geriausią sprendimą.

Kliento pavyzdys: asmuo buvo pasiskolinęs 8000 €, apie 1000 € jau buvo išmokėjęs, tačiau prireikė papildomų pinigų. Sutarėme refinansuoti paskolą, pridėjome papildomai 2 900 €, jo paskolos įmoka nepasikeitė, o ir paskolos laikotarpis buvo toks, kokiam jis skolinosi iš pat pradžių – 60 mėnesių arba 5-eri metai. 

Kelių kreditų sujungimas į vieną

Refinansuoti paskolas verta ir dėl to, kad galima sujungti kelias paskolas į vieną. Taip nereikės mokėti kelis kartus per mėnesį, tiesiog patogiai sumokėsite vieną įmoką. Sutaupysite laiko ir pinigų.

Ką svarbu žinoti:

Paskolų refinansavimas trunka šiek tiek ilgiau nei įprastos paskolos išdavimas, todėl užpildžius paraišką būtų prasminga iš esamų kreditorių iš karto susirinkti informaciją apie įsipareigojimų likutį. Ši informacija bus reikalinga, kai paskambins mūsų klientų aptarnavimo specialistės.

Net jei ir nelabai keblu mokėti įmokas, vis tiek verta patikrinti, ar galėtumėte sutaupyti, nes gyvenimo situacija keičiasi – gal pakeitėte darbą, išmokėjote dalį įsipareigojimų, sumokėjote seną skolą ir Jūsų kredito vertinimas pagerėjo, todėl kreditų refinansavimas gali būti puikus sprendimas mėnesio įmokai sumažinti.

Jei nesate tikri ką reikia daryti norint refinansuoti kreditus ar paskolas visada galite susisiekti ir mes patarsime bei pakonsultuosime telefonu +370 5 251 1181 ar el. paštu [email protected].

4 paprasti žingsniai norint gauti paskolą internetu
1
2
3
4
Užpildykite paskolos paraišką internetu.
Patvirtinkite tapatybę Jums patogiu būdu.
Gaukite vartojimo paskolos pasiūlymą.
Pasirašykite paskolos sutartį internetu.
Paskola išmokėta į Jūsų sąskaitą!

Pagrindinės sąlygos:

 • Palūkanų norma nuo 2,7 %;
 • jokio sutarties mokesčio;
 • mėnesinis administravimo mokestis – 0,4 % sutarties sumos, bet ne mažiau kaip 7 Eur;
 • paskolos suma – iki 20 000 Eur;
 • paskolos laikotarpis – 12–84 mėn.;
 • paskoloms taikoma minimali BVKKMN – 7,4 %, maksimali BVKKMN – 36,15 %. Dydis priklauso nuo sumos ir asmeninio kreditingumo vertinimo.

Mes galime Jums suteikti paskolą, jei:

 • Jums 21-eri ar daugiau metų;
 • Jūsų grynosios oficialios mėnesio pajamos siekia bent 600 Eur;
 • dabartinėje darbovietėje gavote bent 4 atlyginimus;
 • turite Lietuvos pilietybę ar leidimą nuolat gyventi Lietuvoje.

Kilo klausimų?

Patikrinkite dažnai užduodamus klausimus arba kreipkitės į mus telefonu +370 5 251 1181, el. paštu [email protected]

Dažnai užduodami klausimai

Kaip sudaryti sutartį?
arrowDownAltText
Paskolos sutartį galite sudaryti neišeidami iš namų, naudodami mobilujį parašą, Smart-ID (kvalifikuotą) ar pasiūlymo sudaryti paskolos sutartį lange įvesdami Jums pateiktą specialų kodą po to, kai tiesioginio vaizdo perdavimo sesijos metu nustatoma Jūsų tapatybė.
Ar galiu grąžinti paskolą anksčiau, nei baigia galioti sutartis?
arrowDownAltText
Taip, visą arba dalį paskolos galima grąžinti nepasibaigus sutarties terminui. Norėdami paskolą grąžinti anksčiau, apie tai prieš 3 kalendorines dienas iki planuojamos išankstinio grąžinimo dienos praneškite mums el. paštu [email protected] arba telefonu +370 5 251 1181, nurodydami norimą grąžinti sumą ir datą, kada norėtumėte tai padaryti. Sulaukę Jūsų prašymo, atsiųsime informaciją apie likusią galutinę grąžintinos paskolos sumą.

Atkreipkite dėmesį, kad tais atvejais, kai vartojimo kredito sutartyje yra numatytas sutarties sudarymo mokestis, tokio mokesčio mokėjimas yra atidedamas, jį išskaidant įmokų mokėjimo grafike. Pasinaudojus teise visą paskolą grąžinti anksčiau nustatyto termino, Jums atsiras pareiga apmokėti ir visą atidėtą bei neapmokėtą sutarties sudarymo mokesčio likutį.

Tais atvejais, kai anksčiau nustatyto termino grąžinama kredito (ar jo dalies) suma viršija 2 320 Eur per bet kurį dvylikos mėnesių laikotarpį, prašysime sumokėti šią kompensaciją:
 • 0,5 % grąžintinos sumos, kai iki sutarties galiojimo pabaigos liko mažiau kaip vieneri metai; arba
 • 1 % grąžintinos sumos, kai iki sutarties galiojimo pabaigos liko daugiau kaip vieneri metai.
Kokią kitą svarbią informaciją turėčiau žinoti, prieš pasirašydamas sutartį?
arrowDownAltText
 • Įsitikinkite, kad paskola – tinkamas sprendimas, atitinkantis Jūsų poreikius ir finansinę padėtį.
 • Prieš pasirašydami sutartį, atidžiai perskaitykite sutarties sąlygas. Jeigu kiltų klausimų arba reikėtų daugiau informacijos, nedelsdami susisiekite su mumis.
 • Gerai pagalvokite apie riziką, su kuria galite susidurti.
 • Atkreipkite dėmesį į tai, kad, susidūrus su finansiniais sunkumais, vėliau ateityje pasiskolinti bus daug sunkiau.
 • Pasirašę sutartį, dar kartą perskaitykite sąlygas. Taip įsitikinsite, kad tinkamai ir laiku vykdysite savo įsipareigojimus.
 • Tikime ilgalaike partneryste. Jeigu susidurtumėte su sunkumais vykdydami sutartinius įsipareigojimus, nedelsdami informuokite mus apie tai. Tai leis išvengti papildomų išlaidų ir bylinėjimosi.
 • Atidžiai skaitykite mūsų laiškus ir nedelsdami informuokite, jeigu pasikeistų Jūsų kontaktiniai duomenys.
Kur galima sužinoti paskolos likutį?
arrowDownAltText
Paskolos likutį galite matyti savo asmeninėje „Fjord Bank“ paskyroje („Savitarna“). Be to, prireikus informaciją apie paskolos likutį galite sužinoti, galite sužinoti susisiekę su „Fjord Bank“ elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu +370 5 251 1181.
Ar galiu sumokėti kelias įmokas į priekį ir nemokėti kelis mėnesius?
arrowDownAltText
Deja, ne. Įnešus didesnę pinigų sumą, nei nurodyta mokėjimo grafike, atliekamas dalinis grąžinimas, t. y. sumažinamas kredito likutis ir perskaičiuojamas grafikas, sutrumpinant paskolos grąžinimo laikotarpį, tačiau kitą mėnesį vėl reikės pervesti įmoką. Mokėjimo grafiką visada galite rasti asmeninėje „Fjord Bank“ paskyroje („Savitarna“).
Ar galiu gauti paskolą jeigu dirbu užsienyje?
arrowDownAltText
Apgailestaujame, tačiau negalėsime suteikti paskolos.
Ar galiu gauti paskolą jeigu turiu skolų antstoliams?
arrowDownAltText
Apgailestaujame, tačiau negalėsime suteikti paskolos, jeigu jau mokate skolą antstoliams.
Ar galiu gauti paskolą?
arrowDownAltText
Tikslų atsakymą galime duoti tik įvertinę Jūsų situaciją (pajamas, įsipareigojimus), todėl kviečiame užpildyti paraišką. Užpildžius paraišką bei įvertinus Jūsų finansinius duomenis susisieksime.
Žiniasklaida apie mus
delfi
15min
lrytas
verslo zinios
lrt