Pavasaris – puikus metas atsinaujinti. Ir ne tik šukuoseną ar garderobą, bet ir namus! Tačiau sugalvoję perdažyti sienas, dar nepulkite važiuoti pirkti dažų. Turime keletą patarimų, kurie padės pasiruošti namų tobulinimui.

Planas – visų svarbiausia!

Ar esate matę nuotraukas su kurioziškomis remonto ir statybų nesėkmėmis? Garažus, į kuriuos neįmanoma įvažiuoti, dėl slenksčio ir vandens čiaupus, kurie per toli, kad pasiektų kriauklę? Visada galvojame, kad taip nutinka tik kitiems. Vis dėlto, būsto atnaujinimą geriausia pradėti nuo detalaus plano. Jei galvojate tik apie kosmetinį remontą greičiausiai sugebėsite patys pasirengti darbų sąrašą ir apskaičiuoti reikalingas medžiagas. Bet jei svarstote išgriauti vieną kitą sieną, keisti grindų dangą ar santechnikos įrangą – gali būti naudinga pasikonsultuoti su profesionalais. Tai padės išvengti neplanuotų išlaidų, klaidų ir geriau suprasti darbų apimtį.

Įvertinkite savo įgūdžius

Dažnai norėdami sutaupyti ar išbandyti savo jėgas naujoje srityje imame į rankas volelius, plaktukus ar grąžtus ir drąsiai priimame būsto remonto iššūkius. YouTube‘as – pilnas video įrašų su patarimas, kaip persidažyti kambarius, susidėti grindis ar suklijuoti plyteles. Ten taip pat yra linksmų vaizdelių, kuriuose užfiksuoti ne visai sėkmingi būsto renovacijos pavyzdžiai. Todėl prieš imantis remonto patiems, apsvarstykite, ar susitaikysite su galutiniu rezultatu, koks jis bebūtų. Net jei ir tobulai lygiai sudėsite 99-ias plyteles iš šimto, viena kreiva plytelė gali jums ilgus metus badyti akis. Vis dėlto, jei mokate pasidžiaugti savo darbu ir nekreipti dėmesio į vieną kitą netobulumą – pirmyn!

Laikas taip pat kainuoja

Svarstydami, ar imtis remonto darbų patiems, ar samdyti profesionalus, nepamirškite įvertinti savo laiko. Jei planuojate nedidelius remonto darbus – gali būti, kad keleto savaitgalių ir pakaks. Tačiau nepamirškite, kad jūsų laikas taip pat kainuoja. Ar tikrai norite pirmadienį atėję į darbą klaustis kolegų pasakojimų apie puikų savaitgalį su draugais, kai jūs tuo tarpu leidote ilgas valandas remonto dulkėse? Žinoma, galima į remonto darbus pasikviesti visą būrį draugų, o gera muzika ir skanūs užkandžiai gali paversti tai smagia pramoga! Kaip bebūtų, bandydami sutaupyti išlaidas profesionaliems specialistams nepamirškite įvertinti savo laiko ir energijos sąnaudų.

O gal jau turite planą būsto atnaujinimui ir trūksta tik šiek tiek lėšų? Padėsime! Pas mus paskolos būsto remontui labai geromis sąlygomis!