Ar girdėjote posakį „parodyk savo telefoną, pasakysiu, kas tu“? O posakį „telefoną nelaimėje pažinsi“? Jei dar neteko, vis tiek sutiksite, kad tai, ką dažnai vadiname telefonu jau seniai nebėra tik skambinimui skirtas prietaisas. Mūsų išmanieji „draugai“ savyje talpina daug įvairiausių funkcijų, kurios mums padeda dirbti, bendrauti, tvarkyti finansus, orientuotis kelyje ir apskritai... gyventi! Todėl, nusprendus išsirinkti naują telefoną teks daug ką apsvarstyti.

Pagrindinis įrenginių skirtumas – kamera

Pradėjus tikrinti skirtingų išmaniųjų įrenginių parametrus gali įsiskaudėti galvą: parametrų –daug, o skirtumai – minimalūs. Tai pagal ką rinktis? Pagal kamerą! Jei nesate profesionalus fotografas, greičiausiai akimirkų įamžinimui renkatės savo mobilųjį telefoną, o ne atskirą fotoaparatą. Taigi ieškodami naujo telefono, pasidomėkite, kokie modeliai turi geriausius kameros parametrus. Jei mėgstate daryti vaizdo siužetus – tuomet nepamirškite pasidomėti ir garso įrašymo kokybe. O tiems, kurie Lietuvoje leidžia daugiau laiko nei Kanaruose, verta paieškoti telefono kameros, kuri garantuos kokybišką vaizdą net ir esant menkam apšvietimui.

Operacinė sistema: ar labai svarbu?

Jei Jūsų šeimos šventės apsieina be politinių rietenų ar aršių diskusijų apie vakcinas – sveikiname! O štai išvengti rimto konflikto tarp prisekusių iOS ir Android gerbėjų jau bus kur kas sunkiau. Kokie šių sistemų skirtumai?

Įpratę prie Android operacinės sistemos gali džiaugtis platesniu įrenginių ir nemokamų programėlių pasirinkimu bei pigesniu įrenginių taisymu. Tačiau Android įrenginiai rečiau nei iOS gauna atnaujinimus, pasižymi didesne tikimybe pasigauti virusus ir dažniau susiduria su įvairiais programiniais sutrikimais.

Apple įrenginių didžiausias privalumas – patogi naudoti programinė įranga, kuri veikia sparčiai, be sutrikimų ir patogiai susijungia su kita įranga, pavyzdžiui, jei naudojate Apple kompiuterį. Vis dėlto šių įrenginių remontas kainuoja brangiau nei Android‘inių, o ir nemokamų programėlių yra gerokai mažiau.

Tiesa slypi...

Apžvalgose! Nėra to blogo, ko vartotojai viešai neaprašytų forumuose, ar apie ką nepapasakotų vaizdo blog’uose. Taigi, prieš priimdami sprendimą, paieškokite informacijos apie dominantį telefono modelį internete, paskaitykite išsamias techno-geek’ų recenzijas ir, tikėtina, sužinosite apie įrenginį daugiau, nei oficialiuose gamintojo puslapiuose. 

Laukia netikėtas pirkinys, kuriam nespėjote susitaupyti? Nesijaudinkite, galime padėti! Užpildykite vartojimo paskolos paraišką ir pateiksime Jums tinkantį pasiūlymą!