„Fjord Bank“ savo klientams siūlo naują paslaugą – paskolos įmokų draudimą. Šiais, ekonominės turbulencijos laikais tai yra puikus būdas pasirūpinti saugiu rytojumi. Paskolos įmokų draudimas padengs paskolos įmokas jei ištiks bėda ir nebegalėsite patys jų mokėti.

Esame vieni iš nedaugelio kreditorių Lietuvoje teikiantys tokią paslaugą, todėl nenuostabu, kad vos pradėjus ją teikti „Fjord Bank“ klientai iš karto atrado draudimo privalumus.

Draudimas suveikia jei netikėtai susergate ar netenkate darbo, tokiu atveju draudimas gali padengti net iki 12 mėnesių „Fjord Bank“ paskolos įmokų.

Skirtingai nei dauguma kitų draudimo pasiūlymų, „Fjord Bank“ paskolos įmokų draudimas apima ne tik darbo netekimą ar ligą, bet ir mirties atvejį. Paskolos turėtojui mirus, padengiamas visas kredito likutis, tad gedinti šeima nesusiduria su papildomais rūpesčiais.

Paskolos įmokų draudimą gali gauti ir naujai imantys paskolas „Fjord Bank“, ir tie, kurie jau turi paskolą. Svarbu, kad paskola būtų išduota ne seniau kaip prieš 90 dienų.

Daugiau informacijos apie paskolos įmokų draudimą rasite ČIA. Įmokų draudimas įgyvendintas kartu su InPacto / Beesure.