Optimalią paskolos sumą ir terminą padės nustatyti „Fjord Bank“ paskolos skaičiuoklė. Ja naudotis itin paprasta. Pirmoje juostoje su slenkančiu žymekliu galite nusistatyti vartojimo paskolos sumą (nuo 600 iki 25 000 eurų), antroje – paskolos terminą (nuo 12 iki 84 mėnesių). Apačioje iškart matysite preliminarią paskolos internetu įmoką ir galėsite nuspręsti, ar toks finansinis įsipareigojimas jums tinka.

O pildydami paraišką pasirinkite, kokiam tikslui skolinsitės (vartojimo paskola, paskola automobiliui, būsto remontui ar ankstesnės paskolos refinansavimas ).

Prireikus pasiskolinti, itin svarbu nuspręsti dėl paskolos dydžio ir termino. Kiekvienas norėtų paskolą išmokėti greičiau, tačiau taip pat svarbu, kad ji nekeltų finansinės įtampos, paskolos mokėjimo diena netaptų ta, po kurios visas mėnuo šiek tiek „juodesnis“.

Mėnesio įmoka atrodo per didelė? Nebijokite ilginti paskolos termino – tai nereiškia, kad kiekvieną papildomą mėnesį paaukosite nemažą dalį savo pinigų palūkanoms. „Fjord Bank“ paskolos mėnesinės palūkanos gali būti vos 2,7 %.

Kai naudodamiesi paskolos skaičiuokle rasite optimalų paskolos variantą, galite iškart spustelti „pildyti paraišką“ – „Fjord Bank“ konsultantai į paraiškas atsako per vieną dieną, jei reikia skubiau – netgi per vieną valandą. Banko sutelkta ekspertų komanda gali profesionaliai pakonsultuoti visais su paskolomis susijusiais klausimais ir pateikti rekomendacijas, kiek pasiskolinti jūsų situacijoje būtų geriausia.

Jei skolinatės ilgesniam laikotarpiui – sunku prognozuoti, kokia po metų ar dvejų bus jūsų finansinė situacija. Galbūt įsigyta nauja įranga ar automobilis leis ir daugiau uždirbti? Tokiu atveju paskolą galima grąžinti anksčiau sumokant mažiau palūkanų.

„Fjord Bank“ yra specializuotas paskolų bankas, priimantis indėlius ir išduodantis paskolas, todėl savo klientams gali pasiūlyti mažesnes palūkanas, nei didieji šalies bankai ar greitųjų kreditų bendrovės.