Pasirinkę tinkamą kreditorių arba skolintoją, darote svarbų finansinį sprendimą, kuris turės ilgalaikį poveikį jūsų finansinei sveikatai. Netinkamai pasirinkę kreditorių galite ne tik permokėti už paskolą, susidurti su netikėtais mokesčiais, nelanksčiomis sutarties sąlygomis, bet ir pabloginti savo kredito reitingą bei turėti rimtų finansinių bėdų.

Prieš pradėdami ieškoti kreditoriaus, tiksliai nustatykite, kokios paskolos sumos jums reikia ir koks grąžinimo laikotarpis būtų tinkamiausias. Štai penki patarimai, kurie padės priimti sprendimą:

1. Išanalizuokite skirtingų kreditorių paskolos sąlygas

Dažniausiai dėmesys kreipiamas tik į įmokos dydį, tačiau jis neatspindi visos paskolos kainos. Todėl gavus paskolos pasiūlymą svarbu palyginti BVKKMN. BVKKMN yra rodiklis, kuris įvertina tikrąsias paskolos išlaidas. Tai yra procentinė išraiška, apimanti visas kliento išlaidas: sutarties, administracinius mokesčius, palūkanų normą ir kt. Kuo šis rodiklis mažesnis, tuo už paskolą mokėsite mažiau ir išvengsite paslėptų mokesčių.

2. Išsiaiškinkite išankstinio grąžinimo sąlygas

Ilgesnis grąžinimo laikotarpis reiškia mažesnes mėnesines įmokas, tačiau galutinė grąžinama suma būna didesnė dėl palūkanų. Todėl didelė dalis žmonių stengiasi grąžinti dalį ar visą paskolą anksčiau laiko. Grąžinant paskolą anksčiau laiko, sutarties ar kiti mokesčiai turi būti atitinkamai perskaičiuojami. Tačiau kai kurie kreditoriai gali mokesčių neperskaičiuoti. Prieš imdami paskolą pasitikslinkite, kokios yra paskolos grąžinimo sąlygos. Rinkitės kreditorių, kurio sąlygos yra lanksčios ir palankios jums.

3. Paskolos patvirtinimo greitis neturėtų būti esminis kriterijus

Kai kuriais atvejais pinigų gali prireikti greitai. Tokiu atveju svarbu atsižvelgti į tai, kaip greitai kreditorius gali patvirtinti prašymą ir pervesti pinigus. Tačiau kitais atvejais tikrai verta palaukti, kol gausite daugiau pasiūlymų ir galėsite juos palyginti. Kai kurie kreditoriai gali pasiūlyti paskolą per kelias valandas ir spausti jį paimti kuo greičiau, tačiau nepasiduokite spaudimui ir nepermokėkite už paskolą.

4. Ieškokite klientų atsiliepimų apie kreditorių

Geras klientų aptarnavimas yra svarbus veiksnys renkantis kreditorių. Klientų atsiliepimai gali suteikti svarbių įžvalgų apie kreditoriaus patikimumą ir paslaugų kokybę. Patikrinkite ar kreditorius greitai ir aiškiai atsako į jūsų klausimus, ar teikia išsamias konsultacijas. Ieškokite atsiliepimų internete arba klauskite rekomendacijų iš draugų ar šeimos narių. Atsiliepimus apie „Fjord Bank“ su vis atsinaujinančiais vertinimais galite rasti čia.

5. Kreipkitės į bent 3 kreditorius

Kad rastumėte geriausią variantą, turite pasilyginti bent 3 pasiūlymus. Paskolų palyginimo platformos dažnai yra patogus būdas greitai palyginti paskolos sąlygas tarp skirtingų kreditorių. Tačiau daugelis paskolų palyginimo platformų bendradarbiauja tik su tam tikrais kreditoriais ir nebūtinai didžiausiais. Ribotas kreditorių skaičius gali netiksliai atspindėti paskolų rinkos sąlygas, todėl galite permokėti už paskolą. Be to, dažnesnis kredito istorijos tikrinimas naudojantis paskolų palyginimo platformomis gali bloginti jūsų kredito reitingą.

Rekomenduojame vieną paraišką pateikti didžiajam bankui ir kelias mažesniems specializuotiems kreditoriams tiesiogiai. Taip ne tik palyginsite pasiūlymus bet ir tikėtina, kad mažiau neigiamai paveiksite savo kredito reitingą.

Likite ramūs dėl savo pasirinkto kreditoriaus

Pasirinkę tinkamą kreditorių užtikrinsite, kad paskola bus suteikta palankiomis sąlygomis, atitiks jūsų finansinius poreikius ir leis išvengti finansinių sunkumų ateityje.

„Fjord Bank“ išsiskiria keletu svarbių privalumų, kurie padaro jį patraukliu kreditoriumi.

„Fjord Bank“ siūlo nuolatos mažas palūkanas, todėl klientai gali būti tikri, kad jų paskola bus ne tik prieinama, bet ir neapsunkins ilgalaikės finansinės padėties. Mažos palūkanų normos reiškia, kad bendros paskolos išlaidos išliks mažesnės. Tai padės taupyti pinigus visą paskolos laikotarpį.

Aiškios ir suprantamos paskolos sąlygos yra dar vienas „Fjord Bank“ pranašumas. Tai reiškia, kad nėra paslėptų mokesčių ar sudėtingų sąlygų, kurios galėtų sukelti netikėtumų vėliau. Visi kreditoriaus paskolos parametrai – nuo palūkanų iki grąžinimo terminų – pateikiami suprantamai ir skaidriai. Todėl klientai tiksliai žino, ko tikėtis ir kaip planuoti savo finansus.

Be to, paskolos gavimo procesas „Fjord Bank“ yra ypač patogus ir greitas. Klientai gali užpildyti paraišką internetu ir sulaukti atsakymo per trumpą laiką, ypač kai kredito reitingas vertinamas teigiamai. Tai taupo laiką ir leidžia pasiskolinti pinigų greitai ir be rūpesčių.

Inovatyvūs technologiniai sprendimai užtikrina, kad paskolos procesas yra ne tik greitas, bet ir saugus. „Fjord Bank“ naudoja pažangiausią saugumo programinę įrangą, kad apsaugotų klientų duomenis ir užtikrintų konfidencialumą.

Nenuostabu, kad 9 iš 10 klientų mus rekomenduotų savo draugams!

Pildykite paraišką ir gaukite savo pasiūlymą.