Vasara jau visai į pabaigą. Ar pasimėgavote šiltomis dienomis prie ežero? Ar pailsėjote? Pakeliavote? Tikimės, kad tikrai taip! Tačiau yra žmonių, kurie net ir puikiai praleidę vasarą jaučia liūdesį, dėl artėjančio lietingo sezono. Taip, susitaikyti, kad vasariški džiaugsmai baigiasi ir vis mažiau matysime saulės bei gražių orų – nelengva. Rudeniui įsibėgėjant taip ir norisi sėdėti namuose ir žiūrėti visus iš eilės mėgstamų serialų sezonus. Tačiau nebūtina pasiduoti rudeniškai melancholijai. Siūloma naują sezoną pradėti su gera energija! Priimkite rudens iššūkį. Išsikelkite sau tikslą, kuris padės nukreipti mintis nuo rudeniško oro ir leis pasidžiaugti rezultatais!

Laikas seniai atidėliotiems planams

Ar turite seną pasižadėjimą, kurį vis atidėliodavote? Galbūt pradėti lankyti šokių pamokas ar plaukimo treniruotes? O gal išmokti medituoti? Nusiteikite, susiplanuokite ir užsibrėžkite – nauja veikla nuo rugsėjo pirmosios. Vasara – aktyvaus laisvalaikio metas, bet sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį galima ir rudenį! Ypač, jei dirbate sėdimą darbą. Išmokti žaisti skvošą? O gal pradėti laipioti uolomis? Koks iššūkis bus Jūsų rudens plane?

Šaulių sąjunga laukia!

Nauji iššūkiai gali būti prasmingi ir naudingi visuomenei. Galbūt prasidėjus karui Ukrainoje susimąstėte, ką galėtumėte nuveikti savo šalies labui? Vienas iš geriausių būdų – prisidėti prie Šaulių sąjungos, sužinoti daugiau apie krašto gynybą ir pritaikyti turimus įgūdžius. Tai visuomeninė organizacija, kuri vienija žmones, norinčius prisidėti prie šalies saugumo užtikrinimo. Šauliai yra rengiami tiek ginkluotam, tiek neginkluotam valstybės gynimui. Jei susidomėjote, kreipkitės į artimiausią Lietuvos Šaulių sąjungos padalinį ir priimkite šį iššūkį!

Draugiškesnis aplinkai gyvenimo būdas

Nors vis daugiau kalbama apie draugišką gamtai gyvenimo būdą, dažnam iš mūsų atrodo, kad aplinkai naudingi poelgiai reikalauja per daug pastangų ar finansų. Vis dėl to yra sprendimų, kurie atsipirks ne tik gamtai, bet ir Jūsų kišenei! Pradėti galite nuo energiją taupančių elektros lempučių, rečiau naudodami automobilį ar dažniau pirkdami produktus be plastikinių pakuočių. Jau tai darote? Puiku! Tuomet pats laikas pagalvoti apie vandenį taupančias dušo galvutes ar maisto atliekų kompostavimą. O gal net viso būsto apšiltinimą?

Norite imtis iššūkių, kuriems trūksta finansų? Būtinai padėsime! Išsirinkite Jums tinkančią paskolą, užpildykite paraišką ir gaukite mūsų pasiūlymą!