Atostogų metas įsibėgėja. Kol skrydžių į tolimas šalis mažiau ir pandemija riboja kelionių organizatorių pasiūlymus, puikus laikas imtis iniciatyvos ir susiplanuoti tobulas atostogas automobiliu.

Jei dar neteko važiuoti į tolimą kelionę automobiliu, turime keletą praktiškų patarimų, kurie padės renkantis tinkamiausią automobilio modelį.

· Ekonomiškumas – svarbiausias kriterijus

Renkantis automobilį tolimoms kelionėms verta atkreipti dėmesį į kuro sąnaudas. Itin galingi modeliai gali vilioti savo pravažumo galimybėmis kalnuotose ar miškingose vietovėse. Tačiau keliaujant ilgesnius nuotolius, kuro sąnaudos gali smarkiai išaugti, dėl ko pabrangs visos kelionės kaina.

· Patogumas – malonios kelionės garantas

Keliaujant automobiliu, jame praleisite didelę laiko dalį, todėl patogios sėdynės, kondicionierius, erdvi bagažinė, papildomos daiktadėžės, kokybiška garso sistema, integruota navigacinė sistema ar USB maitinimo lizdai mobiliųjų įrenginių įkrovimui gali tapti svarbiomis detalėmis.

· Saugumas – kelionė be rūpesčių

Nors dažniausiai susimąstome apie pasyvią saugumo įrangą, tokią kaip saugos diržai ar oro pagalvės, visgi reikėtų pasidomėti ir aktyvia saugumo įranga. Autoįvykių išvengti gali padėti integruotas automatinis stabdymas, leistino greičio bei nuokrypio stebėjimo sistemos ar vairuotojo budrumo sistema, kuri labai svarbi, kai tenka įveikti ilgus nuotolius.

O galbūt jau seniai žinote, koks automobilis bus Jūsų nuotykių palydovas, bet trūksta finansų?

Mes pasiruošę padėti – taikome itin geras sąlygas paskolai automobiliui.