Ar dar prisimenate rugsėjus, kai po vasaros atostogų grįždavote į mokyklos suolą? Ko laukdavote labiausiai: informatikos, anglų kalbos, fizinio lavinimo pamokų? O gal į mokyklą keliaudavote nenoromis? Kad ir kokioje srityje dirbate, turbūt pajutote, kad mokytis tenka ir darbo vietoje. Tačiau naujų įgūdžių mokymasis gali būti tikras malonumas! Be to, tai leidžia lavinti asmeninius gebėjimus, sukuria naujas galimybes, gali praplėsti draugų ratą ar padėti užsidirbti papildomų pajamų! O kas to nenorėtų?

Kursai savo malonumui

Galbūt visą gyvenimą mėgote gaminti maistą, tačiau dirbote teisinėje srityje? O gal esate grafinio dizaino entuziastas dirbantis kavinėje? Kad ir ką veikiate, verta paklausti savęs, kokia veikla užsiimdami iš tikrųjų nustojate skaičiuoti laiką. O tuomet belieka panaršyti internete ir pasirinkti, ar savo mėgstamos veiklos mokysitės gyvai ar internetu, lankysite pradedančiųjų ar jau pažengusiųjų kursus, o gal rinksitės mokslus profesinėje mokykloje. Nepamirškite pasidomėti, ar baigę gausite kursų pažymėjimą – galbūt vieną dieną nuspręsite keisti profesiją ir baigtų kursų pažymėjimas bus įrodymas, kad ne tik mylite, bet ir gerai išmanote tam tikrą sritį. O dar tas jausmas, kai susitikus draugus, visų žandikauliai atvimpa išgirdus apie naujus Jūsų pasiekimus!

Naujos žinios - galimybė sužibėti

Įvairūs profesiniai kursai gali būti puiki galimybė atrasti naujus savo talentus, o taip pat ir būti pastebėtiems profesinėje srityje ar žengti ant naujo karjeros laiptelio. Rinkdamiesi kursus, kurie padės jums profesinėje srityje, apsvarstykite, kokių plačiai pritaikomų įgūdžių dar nesate išlavinę. Galbūt turite savo įmonę ir norėtumėte patys užsiimti jos rinkodara, komunikacija ar buhalterija, o ne samdyti kitus? O gal dirbate srityje, kurioje praverstų ne tik lyderystės, bet ir psichologinės žinios? Darbo rinkos ekspertai prognozuoja, kad dėl technologinių ir socialinių pokyčių darbo sritį keisti teks ne kartą per gyvenimą. Todėl pasvarstykite, ar neverta bent vieno vakaro per savaitę paskirti naujų įgūdžių mokymuisi.

Nesvarbu, ar mokysitės programavimo, hipnozės, sodininkystės, pilotuoti sraigtasparnį ar gestų kalbos – raskite motyvaciją, kodėl šie įgūdžiai jums reikalingi ir nepamirškite mėgautis procesu.

Pritrūkusiems lėšų, kurias galėtumėte investuoti į savo tobulėjimą, siūlome paskolas puikiomis sąlygomis.