Galbūt esate vieni iš tų, kurie svajoja užmigti žiemos miegu ir pabusti tada, kai vėl bus šilta ir saulėta? Gal rudenį stebėdami išskrendančius paukščius patys nuklystate į keliones siūlančius puslapius ir svajojate apie žiemojimą šiltuose kraštuose? Tai visai normalu! Ne visi mėgstame šaltąjį sezoną. Todėl, nors žiema ir persirito į antrą pusę, norime pasidalinti būdais, kurie padės pamėgti žiemą ar bent jau pasimėgauti keliomis gražiomis žiemos akimirkomis!

Pasimėgauti tuo, kas džiugina ir vasarą: į žygį!

Manote, kad smagiausi žygiai įmanomi tik vasarą? Žiemos žygiai taip pat gali būti puiki pramoga. Svarbu nepamiršti didelio termoso šildančio ir gomurį glostančio gėrimo, sezonui pritaikytos aprangos ir tinkamai suplanuoti maršrutą. Pavyzdžiui, žygį pradėjus trasa einančia į įkalnę ar užkopiant į piliakalnį – greičiau sušilsite ir bus maloniau tęsti žygį.

Beje, norintys tikrai įsimintinos išvykos gali ilgiau pabūti gamtoje ir likti nakvoti. Tam tiks ir vasaros metu naudojama palapinė, tik svarbu pasirūpinti tinkamu miegmaišiu, kilimėliu, apranga ir prieš užmiegant galėsite klausytis miško lopšinės. Nebandėte? Nepakartojama!

Sniegas ir ledas – pramogų šaltinis

Laukiate žiemos olimpinių žaidynių? Nedrybsokite ant sofos, nes įvartis pats neįsimuš! Geriau suburkite draugų komandą, susiraskite gerai užšalusį ežeriuką, griebkite ledo ritulio lazdas, pačiūžas ir sudeginkite tas dvigubo mėsainio kalorijas. Taip, šalmas šiame žaidime praverstų, bet jei nenorite per daug investuoti į inventorių, galite naudoti ne tikrą ritulį, o improvizuotą, lengvesnę jo versiją, bei susitarti, kad rutulio nesviesite į orą, o žaidybinius ginčus spręsite be muštynių. Dėmesio! Šis žaidimas sukelia priklausomybę!

Mėgstantys individualius užsiėmimus ir veiklas mažesnėje kompanijoje gali rinktis lygumų slides ar snieglentę. Gal tai – ne jūsų skoniui? Tuomet išbandykite sniego dviratį. Būkite atsargūs, kad nesigautų kurioziškas vaizdelis, kokius su malonumu žiūrime internete.

Ieškote ramesnio užsiėmimo, be rizikos gauti traumą? Apsvarstykite poledinės žūklės galimybę. Jei nesate patyręs žvejys ir nieko nepagausite, visuomet galite pasakyti kitiems, kad eketę išsikirtote maudynėms!

Šiluma – ne tik iš saulės

Mėgstate šilumą? Tuomet nepamirškite, kad pirtis – puiki žiemos pramoga. Pasikaitinkite pirtyje, o iš jos bėkite į lauką ir surenkite azartišką sniego mūšį. Jei dar neturite pirties, o į viešą pirtį eiti nenorite, būkite kūrybiški ir įsirenkite ją. Ko prireiks? Visai nedaug: akmenų, kuriuos galėsite įkaitinti lauže ir polietileno plėvelės, iš kurios galima pastatyti improvizuotą pirtį. O gal kieme turite žiemą nenaudojamą šiltnamį? Šaunu! Lauže įkaitintus akmenis atsineškite į šiltnamį ir po truputį pilkite ant jų vandenį – štai ir garinė pirtis!

Jei pirties šiluma Jūsų nedžiugina – griebkite tuos išsvajotus lėktuvo bilietus į Tenerifę ar Madeirą.

Trūksta finansų išgyventi žiemą? Nesijaudinkite, galime padėti, belieka tik išsirinkti tinkamą finansavimo sprendimą ir užpildyti paraišką.