Dar šiek tiek ir kelsime taures palydėdami pasiutusius 2021-uosius ir sutikdami 2022-uosius. Pasidžiaugsime nuveiktais darbais bei pasiekimais ir galbūt net užsibrėšime tikslus ateinantiems. O jei kalbant paprasčiau – žadėsime sau ir artimiesiems, kad būsime geresni, atidesni, kantresni, atlaidesni ir dar kažin kokie -esni… tik ar ilgam? O kokie yra vieni iš populiariausių naujųjų metų pažadų ir kaip sėkmingai juos įgyvendinti?

Tikrai sportuosiu!

Jei esate iš tų, kurie naujaisiais metais vis pasižada daugiau sportuoti, bet pritrūksta motyvacijos sausio antrą dieną... turime keletą pasiūlymų! Prikalbinkite draugą ar draugę kartu įsigyti sporto klubo narystę ar užsiregistruoti į grupines kokios nors sporto šakos treniruotes. Tada pritrūkus motyvacijos galėsite vienas kitą paraginti. Galbūt sporto klubas – ne Jums? Tuomet ieškokite fizinės veiklos, kuri jus džiugintų ir nereikės didelių pastangų, kad laikytumėtės pažado. Gal mėgstate šokti ar svajojate išbandyti skvošą? Plaukimas, stalo tenisas, tai či, zumba, fechativamasis ar joga – išbandykite viską, kol atrasite savo mėgstamiausią būdą sportuoti! Ne, varžymasis su draugais, kas peržiūrės daugiau „Sostų karų“ serijų per savaitę – ne sportas!

Pradėsiu taupyti!

Dažnai pasitaikantis pažadas – pradėti taupyti. Kad pavyktų šio pažado laikytis, svarbiausia atsakyti sau į klausimus: kas man trukdo taupyti ir kokiam tikslui noriu susitaupyti? Ar esate spontaniškas pirkėjas? O galbūt labai geros širdies žmogus, kuris negailėdamas skolina draugams ir pažįstamiems, bei aukoja geriems tikslams? Jei rasite atsakymus į klausimus ir išsikelsite konkretų tikslą – taupyti bus lengviau. Jums į pagalbą gali atkeliauti specialios programėlės, kurios padeda sekti ir kontroliuoti savo išlaidas. Tik nenuleiskite rankų – net jei ir neplanuotai paišlaidavote, vėl galite sugrįžti ir pamažu paimti finansines vadeles į savo rankas.

Gyventi čia ir dabar

Kad ir kaip keistai skambėtų, daug žmonių kiekvienais metais sau pažada: gyvensiu laimingiau, daugiau džiaugiuosi gyvenimu. Greičiausiai, kad pasiekti šio tikslo neužteks vien nusipirkti ir perskaityti knygą, kokiu skambiu pavadinimu „Laimingas gyvenimas kiekvienam“. Jei nesate budistų vienuolis greičiausiai nepavyks spragtelėjus pirštais pradėti džiaugtis viskuo ir visada. Tačiau stengtis verta. Galbūt vienas iš būdų pavyti laimę – įgyvendinti slaptą svajonę?

Jei reikia finansinės pagalbos siekiant užsibrėžtų tikslų – galime Jums padėti!