Jau greitai minėsime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną ir turėsime tris dienas – prisiminti istorinę sukaktį, švęsti, džiaugtis, ilsėtis ir tyrinėti, dar nematytus Lietuvos kampelius. Dalinamės idėjomis, kaip simboliškai praleisti tris ilgojo savaitgalio dienas.

Geltona: smalsumas ir pažinimas

Lietuvoje yra virš šimto muziejų. Kiek iš jų esate aplankę Jūs? Tik nereikia raukytis! Tikrai ne visi muziejai kvepia dulkėmis ir senienomis, o po juos slampinėti – nuobodu. Galbūt teko lankytis Aviacijos, Etnokosmologijos, Jūrų, Istorinės, karinės technikos, Pinigų ar Sporto muziejuose? O ar esate girdėję apie Lazdų, Šakočių arba Fosilijų muziejus? Pasirinkimas didelis ir išsirinkti galima pagal kiekvieno skonį! Galiausiai, kai kurių žmonių namai – kaip nemenkas muziejus. Gal laisvą dieną norėsite praleisti tvarkydami vieną kitą kelioninių suvenyrų kolekciją?

Žalia: gamta, ramybė, poilsis

Lietuvoje turime 30 regioninių parkų, kurie pilni lankytinų objektų, apžvalgos bokštų ir pažintinių takų, vinguriuojančių per pelkes ar miškus. O norėdami praleisti daugiau laiko gamtoje, galite apsistoti vienoje iš populiarėjančių glamping‘o vietų. Rinktis tikrai yra iš ko! Nuo indėniškų tipių ir klajokliškų jurtų iki namelių medyje ir stiklinių kupolų miške ar ant vandens, su edukacinėmis programomis, burbulinėmis voniomis ir šalia besiganančiais elniais. Taip, žinoma, galite rasti būdų pailsėti ir pasilepinti namuose. Tik nepažaliuokite iš pavydo pamatę tas glamūrines draugų nuotraukas!

Raudona: adrenalinas ir nuotykiai

Pilnai savaitgalio emocijų paletei reikia ir šiek tiek adrenalino! Gal dar nebandėte pabėgimo kambarių? Tikrai rasite tokių, kurie tiks ir draugų kompanijai ir šeimoms. O galbūt norite patys suorganizuoti stalo žaidimų vakarą ar protmūšį draugams? Renginių organizavimas, žinoma, laiko kainuojanti veikla, tačiau įdėjus pastangų laiką praleisite ypač kokybiškai! O tie, kas pasiilgo linksmų ir nekasdieniškų nuotykių, gali leistis į kitokią pub crawl (šliaužiojimas po barus) versiją – per dieną apvažiuokite kuo daugiau Lietuvos miestelių ir kiekviename paragaukite šaltibarščių arba kitos sriubos! Kas žino, galbūt net atrasite naują mėgstamiausią miestelio kavinukę, kuri pralenks ir žymiuosius Kavarsko koldūnus?!

Yra kažkas, ką svajojate nuveikti, bet tam trūksta lėšų? Kreipkitės į mus!