twoDotsSmallAltText

Ką daryti, jei susidūrėte su sunkumais grąžinant paskolą?

Svarbiausia – nieko nelaukus kreiptis į „Fjord Bank“ konsultantus ir atvirai papasakoti apie susidariusią situaciją. Kuo anksčiau aptarsite iškilusias ar numatomas problemas su banko specialistu, tuo paprasčiau bus jas išspręsti. Svarbu suprasti, kad mūsų tikslas – Jums padėti.

Kreiptis į banką verta ne tik susidūrus su sunkumais grąžinant paskolą, bet ir tuomet kai pablogėja Jūsų finansinė padėtis – sumažėja pajamos, netenkate darbo, rimtai susergate ar netenkate šeimos nario.

Sprendimai, kuriuos siūlome klientams, negalintiems mokėti paskolos įmokų:

paskolos termino pratęsimas – kliento paskolos grąžinimo terminas pratęsiamas siekiant sumažinti mėnesio įmokas. Taip finansinė našta sumažėja iki paskolos atidavimo arba kol pasitaisys kliento finansinė padėtis;

paskolos grąžinimo įmokų atidėjimas – sutariama, kad klientas tam tikrą laiką mokės tik paskolos palūkanas.

Jei esate apsidraudę įmokų draudimu, laikino neda rbingumo atveju ar netekus darbo įmokas gali padengti draudimas. Todėl prieš imant paskolą visada verta apsvarstyti tokią galimybę.

Susidūrus su sunkumais grąžinant paskolą labai svarbu susilaikyti nuo skolinimosi iš kitų įmonių tam, kad padengtumėte įsipareigojimus „Fjord Bank“. Esame suinteresuoti savo klientų finansine gerove, o abipusio pasitikėjimo vedami visuomet randame finansiškai palankiausią išeitį.

Ką galite padaryti be banko pagalbos?

· Peržiūrėkite savo biudžetą. Įvertinkite savo pajamas ir išlaidas. Ieškokite galimybių sumažinti nebūtinas išlaidas ir nukreipkite sutaupytas lėšas paskolos įmokoms. Žmonės dalį pinigų dažnai išleidžia neprasmingiems ir nebūtiniems pirkiniams, todėl finansiškai sudėtingu metu disciplina gali padėti rasti papildomų lėšų paskolai padengti.

· Ieškokite papildomų pajamų šaltinių. Apsvarstykite galimybes gauti papildomų pajamų, pvz., laikinas darbas, laisvai samdomas darbas ar nereikalingų daiktų pardavimas. Šiais laikais tikrai yra daug galimybių užsidirbti papildomai.

· Apsvarstykite refinansavimą. Jei turite kelias paskolas skirtinguose bankuose, galite jas perkelti į „Fjord Bank“. Tikėtina, kad taip sumažinsite paskolų įmokas ir galėsite geriau valdyti savo biudžetą.

· Pasikonsultuokite su finansų specialistu. Finansų konsultantas gali padėti surasti geriausius sprendimus Jūsų situacijai, suteikti patarimų dėl biudžeto valdymo ir skolų mažinimo.

Blogiausia, ką galima padaryti susidūrus su finansiniais sunkumais – atidėlioti problemos sprendimą. Nuo finansinių įsipareigojimų pasislėpti nepavyks – jie tik augs, o problema gilės. Delsiant blogės Jūsų kredito reitingas, o galimybių rasti sprendimą mažės. Todėl skubus kontaktas su banko specialistu, atvirumas ir pasitikėjimas gali užkirsti kelią mažoms problemoms virsti didelėmis.

Norint pasikonsultuoti kviečiame kreiptis telefonu +370 525 11181 bei el. paštu [email protected]